5 lutego 2020
Podsumowanie 2019

Podsumowując rok 2019 nie można zapomnieć o rozwijającej się piłki nożnej u dzieci i młodzieży trenującej w Jezioraku Iława. Kończący się rok był dużym krokiem w kierunku rozwoju wszystkich adeptów piłki nożnej. W grupach młodzieżowych klubu Jeziorak Iława szkoli się już ponad 250 dzieci , a najmłodsi adepci mają zaledwie 4 lata. Do najmłodszych grup szkoleniowych trafiają dzieci urodzone w 2015r. a w najstarszych zespołach ćwiczą młodzi zawodnicy z rocznika 2001. W sumie pod skrzydłami Akademii Jeziorak trenuje już 15 grup! Warto podkreślić jednoczenie , że z miesiąca na miesiąc liczba dzieci , które chcą uczestniczyć w zajęciach piłki nożnej stale rośnie.

Treningi mają różny stopień intensywności , objętości i zaangażowania w zależności od rocznika odbywają się od dwóch do pięciu razy w tygodniu , prowadzone przez wykwalifikowaną i sprawdzoną kadrę trenerską ( wszyscy trenerzy posiadają uprawnienia UEFA ) Dzieci i młodzież występuję w rozgrywkach ligowych i turniejach , ćwiczą na niemal wszystkich obiektach miejskich .

Grupy naborowe – Jeziorak Kids – czyli dzieci w wieku 4-7 lat uczestniczą w zajęciach odbywających się na orlikach oraz halach miejskich.

Grupy Żak Orlik czyli dzieci w wieku 7-11 lat uczestniczą w rozgrywkach piłkarskich organizowanych przez WMZPN oraz turniejach halowych.

Grupy Młodzik , Trampkarz i Junior uczestniczą w rozgrywkach piłkarskich organizowanych przez WMZPN i turniejach halowych.

W grupach najmłodszych stawiamy za cel uczestnictwo wszystkich dzieci w grach , aby każde dziecko posmakowało bycia ważnym ogniwem drużyny i traktowało grę w piłkę nożną jako wielką przygodę.

Dziękujemy rodzicom za duże zaangażowanie i wsparcie w czasie meczy i treningów każdego zawodnika naszego klubu.