29 lutego 2020
EL-FUTBOL CUP 2020 o Puchar im. Grupy Finansowej ECF

W turnieju wzięły udział drużyny: ITS Jeziorak Iława, AMP EL-Futbol I,II, III, Concordia ELbląg I, II, Czereś Sport Olsztyn, Pisa Primavera Barczewo, Huragan Morąg, Błękitni Stare Pole. Turniej odbywał się na hali MOS w Elblągu. Formuła gry 3+1 na dwa boiska. Turniej był zorganizowany na bardzo wysokim poziomie, z szeregiem atrakcji i nagród dla wszystkich zawodników. W początkowej fazie turnieju drużyny były podzielone na dwie grupy, następnie z tych grup zostały wyłonione drużyny, które rywalizowały w grupie LIGI MISTRZÓW i LIGI EUROPY.

Uzyskane rezultaty pozwoliły Naszym małym Jeziorowcom rywalizować w grupie Ligi Mistrzów. W przerwie obiadowej organizatorzy przygotowali małą niespodziankę, mianowicie odbył się mecz Gwiazdy, w którym udział wzięli Gospodarze (chłopcy z drużyn elbląskich), oraz drużyna Reszty Świata, w której wzięli udział wyróżniający się zawodnicy z drużyn przyjezdnych. Z Naszej drużyny w meczu wziął udział Jaś Klofik, zaś drużynę Reszty Świata poprowadził Nasz Trener Bartłomiej Boros. Wyróżnienia indywidualne otrzymali również: Błażej Ćwiklak ( Najlepszy Zawodnik Drużyny), oraz Hubert Otręba, który został MVP- Najlepszym Zawodnikiem Całego Turnieju. Chłopcy dostarczyli rodzicom i trenerowi bardzo dużo emocji.

Podziękowania dla rodziców za aktywne uczestnictwo i wsparcie chłopców podczas turniejów.

Podziękowania za wsparcie finansowe podczas wyjazdów na turnieje należą się firmom: Flo Water, Pizzeria Nil, Gracho, Ivendo.